X
Zrób zakupy i wybierz lampę gratis
Zrób zakupy za minimum
300.00
i odbierz lampę
SIENA Ivory
o wartości 89.00 zł GRATIS!

SIENA Ivory

Zrób zakupy za minimum
1000.00
i odbierz lampę
LACE II
o wartości 283.00 zł GRATIS!

LACE II

Autoryzowany sprzedawca lamp firmy Nowodvorski Lighting
Language: ENDE
Infolinia: +48 (34)3751151
Napisz do nas: biuro@lampynowodvorski.pl
KoszykProduktów: 0
o wartości: 0

Lampy Dziecięce

Pokój dziecięcy jest bardzo ważnym miejscem dla naszych najmłodszych członków rodziny. To w nim spędzają najwięcej czasu, dlatego też warto zadbać o to, aby to miejsce stało się wyjątkowe dla naszych pociech. Odpowiednio dobrane oświetlenie dziecięce sprawi, że pokój stanie się wspaniałym miejscem przygód i zabaw. Należy pamiętać o odpowiednim doborze lampy dla dzieci. Lampy dziecięce powinny zostać wykonane z najlepszych materiałów oraz spełniać najwyższe standardy jakości potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych polski producent lamp i żyrandoli firma Nowodvorski Lightig postanowiła podjąć wyzwanie i przygotowała szeroki wybór lamp dziecięcych. Firma Nowodvorski oferuje rozmaite oświetlenie do pokoju dziecka. Kinkiety dziecięce umieszczone nad łóżeczkiem dziecka pozwolą cieszyć się łagodną dozą światła. Kolorowe lampki biurkowe będą idealnym rozwiązaniem podczas  nauki i zabawy przy biurku.  Aby sprostać pragnieniom najmłodszych firma Nowodvorski produkuje lampy dziecięce w bardzo szerokiej gamie. Znajdziemy tu lampki sufitowe w przeróżnych kształtach i kolorach oraz kinkieciki z motywami ulubionych bajek i sportów.

Posiadamy lampy dla dziewczynek, rodzina Honey to słodkie misie, Sheep to urocze owieczki, Praslin dla wyjątkowej modnisi, oraz wiele innych bajkowych wzorów. Lampy do chłopców to super szybkie wyścigówy z serii Auto, lampy PIRAT oraz wiele innych wspaniałych kolekcji, które stanowią oświetlenie pokoju dziecka. Lampy dziecięce firmy Nowodvorski to z pewnością doskonały wybór.

Do góry